RomiKova družina

Ohodnotit článek

Poznámka k článku

RPG Forum

13. listopadu 2008; by RomiK

Co je to RPG Fórum

Velmi jednoduše řečeno je Fórum podobné návštěvní knize, s jedním velkým rozdílem a tím je přehlednější diskuze. Ano, přesně k tomu bylo Fórum vytvořeno – k udržení přehledné diskuze.

RPG Fórum (jehož heslem je „jedno fórum, desítky systémů“) je projektem zaměřeným na diskutování o vašich oblíbených hrách, projektech, akcích či jen zajímavostech na které narazíte a mnohdy se ani nemusejí plně týkat RPG her. Navíc, na RPG Fóru můžete otevírat svá vlastní témata - klást všetečné dotazy a nemusíte se bát, že nedostanete odpověď.

Co je potřeba k diskuzi na RPG Fóru?

Nic. Registrace je vhodná, zejména pokud chcete diskutovat dlouhodoběji, ale pro začlenění se do diskuze nemusíte udělat nic.

Registrace je však rychlá a je zdarma, proto se jí nikdo bát nemusí. Po zaregistrování se vám otevřou netušené možnosti k diskuzi – nejužitečnější je asi to, že budete moci sledovat nové příspěvky a nikdy neztratíte přehled o tom, co vás zajímá.

Jak diskutovat na RPG Fóru?

Diskutovat můžete libovolně, ale pamatujte, že urážlivé či vulgární diskuze nejsou vítány. Zvláště ne v sekci, kterou spravuji já – Dračí Doupě plus. Jako návštěvníky těchto stránek je tato sekce určena přímo pro vás (hned vedle sekce zaměřené na tyto stránky). Na RPG Fóru můžete diskutovat s kritiky i obhájci DrD+, můžete se ptát na nejasná pravidla či si jen povídat o hře samotné.

Proč RPG Fórum?

Odpověď je velmi jednoduchá, stránky se rozrůstají, obsahu je stále větší množství a je nutno o něm diskutovat. Já jakožto autor těchto stránek a autor části materiálů bych rád získal nějaký zpětný ohlas.

Navíc, RPG Fórum se snaží alespoň trošku sloučit velmi roztříštěnou RPG scénu u nás a tuto snahu já vidím jako užitečnou a proto ji svoji troškou snahy též podpořím.

Zpět na seznam článků